OKENNÉ SIETE PROTI HMYZU
Pre plastové okná a eurookná
Siete EVA LUX sa do okna upevňujú bez nutnosti vŕtania, pomocou otočných háčikov, ktoré zabezpečujú trvalé uchytenie v ráme okna a zaručujú jednoduchú montáž. Rám siete je vyrobený z extrudovaného hliníkového profilu. Profily sú pílené pod 45° uhlom, rohy siete sú spojené plastovým skrytým rohovníkom, ktorý zabezpečuje dostatočnú pevnosť

Pre hliníkové okná
Siete PS AL sa do okna upevňujú bez nutnosti vŕtania, pomocou dvoch až troch párov nerezových závesov. Horný pár závesov je upevnený na posuvných odpružených mechanizmoch, ktoré zabezpečujú trvalé uchytenie v ráme okna a zaručujú jednoduchú montáž. V strede siete sa nachádzajú dva otočné závesy, ktoré pritláčajú sieť o rám okna a robia ju ešte stabilnejšou.

Plisovaná okenná sieť
skladá sa z vodiaceho rámu a posuvnej siete. Všetky profily siete sú vyrobené z extrudovaného hliníka. Povrchová úprava profilu je buď elox alebo vypaľovaná práškovaná farba. Plisovaná sieťovina s veľkosťou záhybu 22 mm je vyrobená z PVC vlákna odolného voči UV žiareniu.
Samonavíjacia sieť s horným navíjaním SS H
samonavíjacia sieť funguje na princípe pružinového mechanizmu, ktorý navíja sieťovinu do navíjacieho bubna. Po bočných stranách bubna je sieťovina vedená v bočných vodiacich lištách s kefkovým tesnením. Sieť sa zatvára jemným zaklapnutím systémom klik-klak.