O NÁS
Vážený zákazník, naša spoločnosť Vám ponúka plastové okná a dvere na troch profilových systémoch ako aj hliníkové okná aj dvere:

IGLO5 s celoobvodovým kovaním MACO s dodacím termínom 10-14 dní. Profily IGLO5 sú 5-komorové systémy v dvoch dizajnových prevedeniach krídla, s dvomi dorazovými tesneniami, so stavebnou hĺbkou 70 mm.

Salamander s celoobvodovým kovaním MACO a termínom dodania 3-4 týždne. Ponúkame široké spektrum profilových systémov od 5-komorového STREAMLINE, s dvomi dorazovými tesneniami a stavebnou hĺbkou 70mm až po 6-komorový bluEvolution s tromi tesneniami, stavebnou hĺbkou 92mm a izolačným trojsklom v základe.

Nami ponúkané okná sú z moderného materiálu PVC, ktorý má extrémne dlhú životnosť pretože je odolný voči poveternostným vplyvom a vplyvom starnutia. Odpadajú náklady na údržbu nátermi, materiál má vynikajúce vlastnosti pevnosti a izolácie. Chráni životné prostredie, použité stabilizátory sú bez obsahu olova, všetky použité materiály sú spätne recyklovateľné.

V ponuke máme široký výber izolačných dvojskiel (Ug= 1,0 W/m2 K) a trojskiel (od Ug= 0,5 W/m2 K) s minimalizovaným koeficientom prestupu tepla. V ponuke sú aj sklá vzorované, bezpečnostné, protislnečné, protihlukové ako aj s ozdobnou medzisklenou mriežkou.

Vychádzajúc v ústrety prianiam zákazníkov ponúkame aj okná netradičných tvarov - oblúky a úkosy. Všetky prevedenia ponúkame v rôznych farebných variantoch v dobrých dodacích termínoch.

Samozrejmosťou sú doplnky potrebné ku kompletnej dodávke okien – parapety, žalúzie interiérové a exteriérové, exteriérové rolety, interiérové roletky, protihmyzové sieťky, … ako aj kompletná montáž okien aj príslušenstva.

Na základe požiadaviek trhu sme doplnili sortiment aj o hliníkové okná a dvere v systémoch ALIPLAST.

Bude nám potešením v prípade záujmu vypracovať Vám cenovú ponuku.

Vedenie spoločnosti.