DVEROVÉ SIETE PROTI HMYZU
Pántová sieť
Rám dverovej siete SD EVA LUX je vyrobený z vysoko kvalitného extrudovaného hliníkového profilu s kovovými vnútornými rohovníkmi. Po obvode hliníkového profilu je drážka, v ktorej je umiestnená tesniaca kefka. Vďaka nej sieť pevne prilieha k dverovému rámu a vyrovnáva prípadné nerovnosti podkladu.

Roletková sieť s bočným navíjaním
samonavíjacia sieť SS V funguje na princípe pružinového mechanizmu, ktorý navíja sieťovinu do navíjacieho bubna. Po bočných stranách bubna je sieťovina vedená v bočných vodiacich lištách s kefkovým tesnením. Sieť sa zatvára jemným zaklapnutím magnetického pásika po celej dĺžke koncovej lišty.Posuvná sieťka UNO MINI
Posuvná sieťka UNO MINI je vybavená vlastným rámom, vďaka čomu je pohyb krídla veľmi ľahký. Celková hrúbka je iba 16mm. Rám aj krídlo sú vyrobené z vysoko kvalitného extrudovaného hliníkového profilu s kovovými vnútornými rohovníkmi. Posuvná časť je vyberateľná.
Plisovaná sieť NOBARRIER
Sieť sa skladá z horného vodiaceho profilu a posuvných segmentov s integrovanou plisovanou sieťovinou. Sieť je možné objednať v rôznych variáciách. V jednej sieti môžu byť maximálne štyri segmenty, z ktorých každý môže byť široký maximálne 1400mm. V základnom prevedení je sieťový segment pripevnený pomocou nosičov klip na jednej strane. V prípade siete s viacerými segmentmi môžu byť tieto navzájom fixne spojené.