PLASTOVÉ OKNÁ
Nami ponúkané okná sú z moderného materiálu PVC, ktorý má extrémne dlhú životnosť pretože je odolný voči poveternostným vplyvom a vplyvom starnutia. Odpadajú náklady na údržbu nátermi, materiál má vynikajúce vlastnosti pevnosti a izolácie. Chráni životné prostredie, použité stabilizátory sú bez obsahu olova, všetky použité materiály sú spätne recyklovateľné.
SALAMANDER BLUEVOLUTION
Najnovší plastový okenný profil nemeckej značky SALAMANDER INDUSTRIE PRODUKTE bluEvolution spája špičkové technológie budúcnosti a moderný vzhľad novej generácie prvotriednych okien. Optimalizovaný 6-komorový profil so stavebnou hĺbkou 92 mm so skvelou tepelnou izoláciou a vynikajúcou energetickou účinnosťou.
SALAMANDER STREAMLINE
Profilový systém Salamander Streamline je deálnou voľbou pre tých, ktorí ocenia jeho eleganciu. Tento profil je atraktívny nielen pre vizuálne zvýraznenie vzhľadu každého okna, ale tiež poskytuje väčší komfort a výrazne znižuje spotrebu energie. 5-komorový systém so stavebnou hĺbkou 76 mm a 2 tesniace úrovne zaisťujú optimálnu tepelnú izoláciu a ochranu proti hluku, rovnako ako vysokú mieru bezpečnosti.
IGLO 5
Okenný profil GL - systém je vytvorený s cieľom uspokojiť požiadavky zákazníkov, ktorí preferujú klasický vzhľad okien. Kombinácia vysokej tepelnej a akustickej izolácie so spoľahlivou funkčnosťou robí profil synonymom modernej technológie a elegancie. Zaoblený snehobiely profil v spojení s paletou 21 renolitových fólii umožňuje splnenie individuálnych požiadavok zákazníka.